środa, 1 lipca 2009

Nowy konkurs - Boskie ciało na lato!

Od dzisiaj startujemy z serią krótkich i prostych konkursów na Szafa.pl Pierwsza odsłona to konkurs Boskie ciało na lato!. Konkurs otwarty jest dla każdego użytkownika internetu - wystarczy tylko wejść na stronę konkursową, podać poprawny adres e-mail, odpowiedzieć krótko na pytanie konkursowe i... przesłać do nas odpowiedź :)

Do zgarnięcia 10 zestawów kosmetyków Ziaja Rebuild (jedna osoba może wygrać max. jeden zestaw). Spośród najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi wybierzemy 10 - zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową (wtedy też ustalimy ze zwycięzcami adres wysyłki nagrody). Zgłoszenia do konkursu "Boskie ciało na lato!" możecie nadsyłać do 8 lipca 2009 r. W ciągu 7 dni od zakończenia konkursu zostanie podana oficjalna lista zwycięzców.

Zapraszamy do zamieszczania opinii o konkursie, a także sugestii i pomysłów na kolejne konkursy w komentarzach do tego wpisu i/lub w wątku na forum. Wkrótce kolejne konkursy:)

3 komentarze:

  1. fajnie ze sa takie konkursy z fajnymi nagrodami

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiadomo, że fajnie! Zawsze coś odjechanego można wygrać, za darmola! Wystarczy trochę się postarać... hmm, no i mieć odrobinkę szczęścia :) Warto więc brać udziały w tego typu konkursach. A następny konkurs może być na najfajniejszy zestaw jesienny np. albo zimowy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. dzie na szafa zmienia się adres???

    OdpowiedzUsuń