środa, 27 października 2010

Patronujemy warsztatom Glamour, Centrum Cybernetyki i Fashion Project

[ Uruchomiliśmy nowy dział blogu: "Patronaty".
Informujemy w nim jak można uzyskać wsparcie dla organizowanej imprezy.
]


Patronujemy:

Warsztatom Projektowania i Szycia Glamour


To II edycja, na którą zapraszamy razem z Fashion Project i Centrum Cybernetyki.

Warsztaty odbędą się w dniach 8-12 listopada.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10.00-14.00, po zajęciach nieodpłatne wykłady, spotkania z projektantami i inne imprezy towarzyszące.


Warsztaty poprowadzą:

 • Jonasz Fuz
 • Konrad Parol
 • Małgorzata Wąsik

i gość specjalny: Stefan Siegel (Not Just A Label)

Partnerami Warsztatów Projektowania i Szycia Glamour są: Łucznik, Martini Asti, Glamour.


Kolejną edycję Warsztatów przygotowaną przez Fashion Project i Centrum Cybernetyki są warsztatyprojektowania i szycia, kierujemy do osób początkujących oraz pragnących rozszerzyć swoje umiejętności projektowania i szycia. To propozycja zarówno dla tych, którzy przygotowują się do zawodu designera lub też zastanawiają nad podjęciem takiego wyzwania. Warsztaty są także idealną propozycją dla osób, które chcą zdobyć podstawy warsztatu na potrzeby swoich projektów i przeróbek domowych. W warsztatach mogą wziąć udział także uczestnicy poprzednich warsztatów, bowiem obecne warsztatymają inny temat. Tematem tych warsztatów będą wariacje nt. bluzki.

Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji:
 • maszynę do szycia Łucznik oraz
 • tkaniny
 • wszystkie materiały do pracy

Dwoje uczestników otrzyma w nagrodę maszynę do szycia firmy Łucznik.

Trzecia nagroda to zaproszenie na kolejne (wybrane przez uczestnika) warsztaty.

Grupa uczestników: 18 osób

koszt: 550zł

zapisy na info@fashionproject.pl

tel.: 507103 644 - Ewa Krajewska


PROGRAM:

· Przygotowanie projektów

-szablony

-podstawy konstrukcji

-rysunek żurnalowy i techniczy- rozrysowanie wzorów kolekcji

· Podstawy konstrukcji z elementami szycia

· Technologia szycia (oraz rozpoznawanie tkanin i dzianin, ich potencjalne wykorzystywanie w przemyśle odzieżowym)

· Etapy projektowania

· Finał: uszycie zaprojektowanego przez siebie wzoru (wariacja na temat bluzki)

PROWADZĄCY

Jonasz Fuz

Swoje doświadczenie w projektowaniu, zarządzaniu marką, marketingu i PR odzieżowym zdobywał pracując w działach kreacji największych sieciowych marek odzieżowych. Pracował m.in. dla Top Secret, Molton, Caterina, Quiosque, Coccobello. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mody, pozawala mu profesjonalnie poruszać się w obszarach projektowych, sprzedażowych, marketingowych, analitycznych oraz Visual merchandisingu.

Konrad Parol

W swojej karierze designera zaliczył m.in. naukę w Studio Sztuki, roczny staż w Atelier Macieja Zienia, pracę jako kostiumograf na planie polskich teledysków, współpracę z firmą odzieżową Galeria Centrum oraz 2 lata projektowania obuwia w Chinach. Od 6 lat konsekwentnie projektuje pod własnym nazwiskiem. Jego projekty publikowały: Twój Styl, Viva, Viva Moda, Elle, Gala, Exclusive i wiele innych w kraju oraz Kult Magazine, Madame Figaro i Ryuko Tsushin zagranicą.
Jego ostatnia męska kolekcja prezentowana podczas łódzkiego Fashion Week zdobyła bardzo dobre recenzje. Zdjęcia z pokazu publikowały portale i blogi na całym świecie.

Małgorzata Wąsik

Prowadzi firmę o nazwie „STYLOWNIA” w Mińsku Mazowieckim realizującą projekty w zakresie konstrukcji odzieżowych, pierwowzorów, odzieży reklamowej oraz projektowaniem i realizacją pojedynczych wzorów na zamówienie. Jedną z klientek jej pracowni jest Sylwia Gliwa uznana przez miesięcznik ELLE w 2009 roku za jedną z najlepiej ubranych Polek.

ORGANIZATORZY

Fashion Project

Fashion Project realizuje projekty związane z modą, od produkcji telewizyjnych, warsztaty o profilu modowym i artystycznym, sesje, szkolenia oraz eventy modowe.

Założycielem Fashion Project jest Ewa Krajewska, dziennikarz mody, prezenterka telewizyjna, stylistka, ekspert mody.
Mieszkając w Paryżu pracowała dla Chanel, Matis, czy Jacques Dessange. Prowadziła dla TVN cykl modowy – metamorfozy „Moje ciuchy”, dla Polsatu „Się Kręci”, swój autorski kącik modowy o polskich projektantach. Stylistka wszystkich pokazów mody na zeszłorocznym Art & Fashion Festival w Starym Browarze w Poznaniu.

Fashion Project projektem jest otwartym na modę, sztukę i design. Realizujemy zlecenia w całej Polsce, a na co dzień pracujemy w Warszawie i Poznaniu.

Fashion Project zrealizował projekty m.in. dla:TVN,Viva Moda, Polsat, Art & Fashion Festival, Centrum Cybernetyki: POP UP SHOP, Wizzair, Warsztaty Stylizacji w Hotel Belvedere Resort & Spa, Warsztaty Rysunku i Ilustracji Mody, Warsztaty Złotnicze, Heineken: Opener - reportaże i relacje mody

Ewa Krajewska

www.fashionproject.pl

+48 507 103 644

info@fashionproject.pl

Centrum Cybernetyki – miejsce mody

Centrum Cybernetyki na warszawskim Mokotowie to miejsce związane z modą, designem, nowymi trendami. Centrum ma ponad 450 metrów kwadratowych. Poza własnymi imprezami, gości także showroomy, wydarzenia promocyjne, wystawy, produkcje telewizyjne i sesje fotograficzne magazynów modowych i in.

Centrum Cybernetyki na Facebooku:

http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&ref=ts&id=100000332350680

www.cybernetyki222.pl

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. 32 yr old Legal Assistant Alessandro Tear, hailing from Erin enjoys watching movies like Vehicle 19 and hobby. Took a trip to Historic City of Ayutthaya and drives a Delahaye 135 Competition Court Torpedo Roadster. Strona WWW

  OdpowiedzUsuń
 3. You have wonderful knowledge. Thank you for taking the time to share this excellent material with us by sharing with us in this article.
  Abogado Federal de Defensa Criminal Maryland
  Abogado Criminal Federal Washington DC

  OdpowiedzUsuń
 4. Keep checking for new information on this. Good job Thanks

  OdpowiedzUsuń
 5. I really love it. It's so good and so awesome article. I am just amazed.

  OdpowiedzUsuń
 6. Thanks for sharing beautiful info. Keep on sharing

  OdpowiedzUsuń
 7. That’s a brilliant story posted. I'll come back to read some more.

  OdpowiedzUsuń
 8. It’s always a pleasure to read this magnificent articles on this site.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bankrupsy lawyers near me
  Find experienced bankruptcy lawyers near you to guide you through financial challenges. Our local attorneys specialize in bankruptcy law, providing personalized advice and support during difficult times.

  OdpowiedzUsuń