czwartek, 26 listopada 2009

Konkurs urodzinowy na kreacje!

Dzisiaj zgodnie z urodzinowymi zapowiedziami wystartował na Szafie konkurs na kreacje.
Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, zgłaszania swoich kreacji i walki o atrakcyjne nagrody! A to WY wybieracie zwycięskie kreacje swoimi głosami!Jeżeli masz jakąś extra kreację, którą chciałabyś się pochwalić a przy tym zdobyć nagrodę, nie zwlekaj i dodaj ją do jednej z 3 kategorii. Możesz dodać dowolną liczbę kreacji we wszystkich trzech kategoriach; nie nakładamy limitu zgłoszeń - ważne aby zgłoszenia były zgodne z Regulaminem Konkursu. UWAGA! Kreacje, które nie będą prezentowane na pełnej postaci zostaną usunięte!

Co możesz wygrać?
Do zdobycia vouchery na zakupy ufundowane przez Big Star, zestawy kosmetyków ufundowane przez ich producenta, firmę Bielenda i... nagroda specjalna - Wyróżnienie Dilemmas Magazine; zestaw atrakcyjnych upominków (niespodzianka) dla kreacji, która otrzyma wyróżnienie od redakcji Dilemmas Magazine, patrona naszego konkursu!

To jeszcze nie koniec nagród! ;) Wkrótce podamy co jeszcze będzie do zdobycia :)

Przyjemnej zabawy, ciekawych kreacji i wygranej rywalizacji! :)

8 komentarzy:

 1. a nie powinno się przypadkiem wyłączyć możliwość oceniania osobom niezweryfikowanym? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A kiedy nastąpi rozstrzygniecie konkursu i do kiedy mozna nadsylac zgłoszenia ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ranking miał być dostępny od 30listopada i dalej go nie ma. Dalej można oceniać, w takim razie kiedy naprawdę nastąpi zakończenie wysyłania zgłoszeń?

  OdpowiedzUsuń
 4. poczytaj Regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czy udział w konkursie mogą brać tylko osoby które mają konto na szala.pl?

  OdpowiedzUsuń
 6. Też tak myślę aby osoby nie zweryfikowane nie brały udziału w konkursie.Niby dlaczego ma dostać nagrodę?Nie wpłaca 3 zł na weryfikację a nagrodę to bardzo chętnie dostanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. "2. O ostatecznej kolejności kreacji decydują zalogowani użytkownicy Szafa.pl poprzez głosowanie. Jeden użytkownik może na daną kreację oddać max. 1 głos. Z wszystkich oddanych głosów wyliczana jest średnia, która jest podstawą punktacji Rankingu Konkursu. Warunkiem koniecznym do zamieszczenia kreacji w Rankingu jest posiadanie min. 80 oddanych głosów na tę kreację."
  To jest cytat z regulaminu.
  W kategorii Razem raźniej wygrała kreacja z 79 głosami.
  Super że organizatorzy sami nie przestrzegają swojego regulaminu... nie ma, co liczyć na uczciwość wśród uczestniczek w takim razie.

  OdpowiedzUsuń
 8. W regulaminie konkursu wytłuszczonym drukiem napisane jest, że "UWAGA! Kreacje, które nie będą prezentowane na pełnej postaci zostaną usunięte!"
  Dlaczego więc, niektóre z osób wygranych, które zaprezentowały swoje kreacje nie w całości, a od połowy zostały wyróżnione?
  Bo pod pełną postacią mam rozumieć, że chodzi i CAŁĄ postać?

  A co do ilości głosów, to akurat w kategorii "razem raźniej" żadna ze stylizacji nie zdobyła 80 głosów, wieć dla mnie akurat to było zrozumiałe, w przeciwieństwie do powyższego wywodu;)

  OdpowiedzUsuń