niedziela, 20 lutego 2011

Przeróbki ubrań z miesięcznikiem "Dziewczyna" i forum.szafa.pl

Do kiosków trafił już nowy numer miesięcznika"Dziewczyna", w którym wystartował cykl przeróbek ubrań. Internetowa część tej akcji będzie prowadzona na naszym forum.

W nowym dziale pod adresem: http://forum.szafa.pl/list/67/przerobki-ubran użytkowniczki mogą zapytać ekspertów o sugestie odnośnie nowego życia ciuchów, które zalegają na dnie ich szaf. Obok porad i inspiracji, pojawią się tam też konkursy na odświeżanie i wariacje nt. różnych elementów garderoby.

Naszym zdaniem to ważna droga do uwalniania niepotrzebnej odzieży, w którą często bardzo skromnymi środkami można tchnąć nowe życie. Nowy dział powstał obok funkcjonującego przez pewien czas miejsca z poradami stylistek, które często były pytane także o przeróbki. Liczymy, że akcja odpowie na to zapotrzebowanie. Cieszymy się również, że wpisujemy się na nowy sposób w trend i popularność działań ekologicznych.

1 komentarz:

  1. hej tu Dżoana chciałabym podziekować za rady. Chciałabym abyście wydali taki numer ,,Dziewczyny" , w którym bedą wszystkie wasze projekty i przeróbki. z góry dziekuje

    Pozdro Dżoana:*

    OdpowiedzUsuń