sobota, 5 marca 2011

Supermodelka 2011 - casting trwa!

Szafa.pl jest patronem konkursu Supermodelka 2011 - jednego z najbardziej prestiżowych konkursów na modelkę organizowanych w Polsce. Cieszymy się, że obok uwalniania ciuchów, pomagamy użytkowniczkom uwolnić drzemiące w nich talenty - Supermodelka jest ogromną szansą dla dziewczyn, marzących o międzynarodowej karierze.


Jest to już 3 edycja konkursu. Nagrodą główną dla finalistki jest kontrakt z agencją Eastern Models o wartości 100 tysięcy złotych. Dziewczyny, które zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają kontrakty o wartości 50 i 25 tysięcy złotych.  Każdy etap konkursu będzie ukazany  w telewizji internetowej Lookr.TV. Ponadto będzie można śledzić na bieżąco wyniki zakwalifikowanych dziewczyn na stronie konkursu www.supermodelka.pl
Dzięki konkursowi Supermodelka, dziewczyny stają przed szansą na zrobienie światowej kariery w modelingu - poprzednie zwyciężczynie, odnoszą obecnie sukcesy w modelingu na arenie międzynarodowej.


Po pierwszym etapie - zgłoszeniach i castingu internetowym, konkurs przejdzie w drugi etap - spotkań z kandydatkami, którym towarzyszyć będą prelekcje o realiach branży, wskazówki ekspertów: w Poznaniu (16 IV), Krakowie (30 IV), Trójmieście (7 V) i w Warszawie (14 V).
Akcja potrwa do czerwca, kiedy to odbędzie się Finałowa Gala i ogłoszenie zwyciężczyń.

Organizatorami konkursu są Fotka.pl oraz agencja Eastern Models.


Więcej szczegółów i dyskusja na naszym forum: http://forum.szafa.pl/26/3063470/daj-sie-odkryc--konkurs-supermodelka-2011.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz