poniedziałek, 7 marca 2011

Podsumowanie 2010r - Pora na drugi milion!

Według opublikowanych pod koniec lutego wyników badania "Megapanel" za grudzień 2010r, serwis Szafa.pl odwiedziło ponad milion realnych użytkowników.
Na zakończenie roku 2010, wg wyliczeń PBI/Gemius za grudzień, do Szafy zajrzało 1 042 723 realnych użytkowników, co oznacza zasięg 5,69% wśród wszystkich Internautów w Polsce. (Źródło: Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2010).

Dane z prowadzonych przez PBI/Gemius badań są podstawą analiz Internetu w Polsce i wyborów dokonywanych przez reklamodawców i ich domy mediowe.

To dokładne dane dotyczące samej tylko Szafa.pl. W zestawieniach Megapanelu według kategorii, jesteśmy notowani w grupie Spolecznosci.pl (m.in. razem ze Świstak.pl) i widniejemy w pierwszej dziesiątce w dziale e-commerce.

Cieszymy się, że serwis pnie się w górę i do 'Szafy' zagląda coraz więcej kobiet. Z zadowoleniem zerkamy też na statystyki Google, w których już teraz widzimy 60 milionów odsłon serwisu miesięcznie.

6 komentarzy:

 1. Proponuję zmienić Administrację i zatrudnić więcej kompetentnych osób które będą umiały się zając usprawnieniem serwisu a tych odsłon będzie 50% więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. haha,w 100% zgadzam się z poprzednim komentarzem..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarze,
  Pracujemy i nad tym;
  Wyniki bierzemy za dobrą monetę i pierwsze oznaki ostatnich zmian. Kolejne wkrótce - zachęcam do dalszego kibicowania!

  OdpowiedzUsuń
 4. wg mnie nas za dużo, z początku szafa lepiej funkcjonowała, teraz to czysty deal ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Co w sytuacji , gdy ma się wykupioną promocję szafy, a ona nie działa prawidłowo, nie wyswietlają się zdjęcia, moim zdanie powinny być doliczone dodatkowe dni promocji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy wystąpią jakieś problemy z promocją szafy prosimy o zgłaszanie takiego faktu przez formularz w Pomocy Szafa.pl

  OdpowiedzUsuń