wtorek, 8 marca 2011

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Składamy dzisiaj naszym współpracowniczkom i przeszło 400 tysiącom użytkowniczek życzenia. Szczęściu trzeba pomagać, więc życzymy go najwięcej. Na koniec 'kartki' podkreślamy  to najważniejsze szczęście - do ustrzelenia sobie ciuchów i... mężczyzny ;-)

2 komentarze:

  1. Super, że kartki można wręczać na różne okazje. Ogólnie można być też miłym bez okazji. Lubicie życzyć komuś dobrego dnia? Na stronie https://kobiecystyl.pl/zyczenia-milej-soboty-najlepsze-obrazki-gify-i-wierszyki/ znajdziecie wiele różnych opcji na to, jak przekazać innym, że życzymy im np. miłej soboty. Taki gest można przesłać elektronicznie i na pewno poprawi to komuś dzień.

    OdpowiedzUsuń
  2. Często też mężczyźni, którym na nas - kobietach - zależy składają nam kwiaty z życzeniami bez powodu. To jest wspaniałe uczucie, kiedy mężczyźnie zależy i nam to okazuje pięknymi gestami. Tutaj, na stronie www: https://czesckobieto.pl/jak-facet-okazuje-ze-mu-zalezy-na-kobiecie/ więcej gestów, które facet może okazać jeśli mu na nas zależy, ale jestem zdania, że życzenia wraz z pięknym bukietem kwiatów, które dana kobieta uwielbia to jeden z lepszych prezentów :)

    OdpowiedzUsuń